KONST / Litografier / Färglitografier 16108110
nr 1610 8110
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografier, 2 st, Texter Av Cornelis Vreeswijk. Signerad, numrerad 295-upplaga. Färglitografi, bildmått: 45x35 cm, yttermått inklusive ram: 66x53 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:47:38
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström